O nás

Firma ALFA PLAST sa začala zaoberať s výrobou záhradných sôch od roku 2011. Pri jej vzniku stáli ľudia so skúsenosťami z daného oboru. Cieľom  je produkcia kvalitných, betónových sôch a kvetináčov pre zveľaďovanie priestorov záhrad, dvorov, parkov, jazierok atď. Dôraz kladieme na precízne vyhotovenie každého kusu výrobku, pričom nezabúdame na každý detail, ktorý robí sochy a kvetináče krásnymi a jedinečnými.

Výroba pozostáva z kvalitného, mrazuodolného, vibrovaného betónu, ktorý zaručuje dlhú životnosť každého jedného výrobku. Na požiadavku vieme naše výrobky prispôsobovať  rôznym farebným variantám, pričom farba je pridávaná už v samotnom zamiešavaní betónu, vďaka čomu je trvalo odolná voči  všetkým poveternostným podmienkam. Základné farebné prevedenie sôch a kvetináčov je v bielej farbe a na zvýraznenie všetkých detailov sa používa technológia tzv. patínovania. Naše portfólio sa snažíme neustále rozširovať o nové kreatívne sochy. Výrobky sú ponúkané v rôznych záhradných centrách, ale záujemcovia môžu prísť aj osobne, priamo do našej predajne na mieste výroby.

Naše výrobky v porovnaní s konkurenciou ponúkame za naozaj výhodné ceny, ktoré sa pohybujú už od 10 eur. Preto neváhajte, pozrite si našu ponuku sôch a skrášlite svoje okolie.